Зустріч студентів другого курсу із магістрантками ОП Психологія

Студенти 2 курсу ОП «Психологія» ОР бакалавр в межах вивчення дисципліни «Практикум з прикладної соціальної психології» (викладач Олександра Гринчук) мали змогу поспілкуватись з магістрантками 2 року навчання ОП «Психологія», які проходили виробничу практику на кафедрі соціальної психології. На зустрічі Юлія Гринишин фахово ознайомила студентів з діяльністю рекрутера. Охарактеризувала особливості відбору персоналу на посаду. Розповіла цікаві лайфхаки щодо складання резюме та написання мотиваційних листів. А також у формі рольової гри навчала студентів мистецтву проведення співбесіди.

Зустріч із Діаною Дуранович була присвячена роботі практичного психолога в закладах відновлення психічного здоров’я та благополуччя. Магістрантка висвітлила студентам специфіку роботи психолога в закладах охорони здоров’я, необхідні інструменти для діяльності. Познайомила з базовими методами та методиками діагностики психічного здоров’я пацієнтів та особливостями надання фахової психологічної допомоги. Подарувала студентам посібники із самодопомоги у відновленні психічного здоров’я, що викликало  неймовірне захоплення в студентської аудиторії.  Як фахівці з досвідом роботи, магістрантки Юлія та Діана акцентували увагу студентів на важливих професійних компетентностях котрі необхідно здобути майбутнім психологам у процесі навчання. Обидві зустрічі викликали у аудиторії жваве зацікавлення, обговорення, чималу кількість запитань та прохання нових цікавих зустрічей.