Професія – психолог

29 листопада в режимі онлайн відбулася зустріч доцента кафедри соціальної психології Вітюк Н.Р. і магістра ІІ курсу ОП «Психологія» А.Молодецької зі студентами Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу. Для майбутніх педагогів провели тренінг «Антибулінг», під час якого студенти ознайомилися з основними ознаками булінгу, його різновидами, структурно-рольовими характеристиками, способами протидії. Учасники тренінгу взяли активну участь в обговоренні проблеми, виконували вправи, працювали з кейсами, завдяки чому навчилися визначати маркери булінгу, його причини і прогнозувати наслідки. Майбутні педагоги також ознайомилися з професією психолога, основними видами його діяльності, умовами вступу випускників коледжу в Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника на спеціальність «Психологія», цікавими проєктами для абітурієнтів, що реалізуються на факультеті психології, та можливостями працевлаштування випускників. Дякуємо участникам зустрічі за активність і співпрацю!