Відбулася настановча конференція з питань проходження магістрами другого року навчання ОП “Психологія”” науково-дослідної практики магістрів

14 вересня відбулася настановча конференція з питань проходження магістрами другого року навчання ОП “Психологія”” науково-дослідної практики магістрів.

Науково-дослідна  практика  магістрів  є  обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня магістра з відповідної спеціальності і має на меті набуття студентом професійних  навичок  та  вмінь  здійснення  самостійної  науково-дослідної роботи.

Завданням практики у третьому, завершальному семестрі є:

1. Підготовка наукових тез за обраним напрямом дослідження
  2. Формулювання загальних висновків магістерського дослідження, рекомендацій щодо наукового та практичного використання здобутих результатів.
  3. Оформлення списку використаних джерел і додатка.
  4. Складання тез або конспекту виступу, а також презентації для попереднього захисту магістерської роботи.
  5. Оформлення звіту практики за три семестри.

Форма підсумкового контролю науково-дослідної практики – залік.

Підсумковий контроль у формі заліку здійснюється на основі зарахування всіх виконаних студентами завдань практики.