Захід на тему «Конфлікти при організації ДФЗО на підприємстві: дієві способи вирішення»

28 квітня доцент кафедри соціальної психології Надія Вітюк була  запрошеним експертом в «Школі наставника дуальної форми здобуття освіти» і провела захід на тему «Конфлікти при організації ДФЗО на підприємстві: дієві способи вирішення». Майже 50 учасників заходу з різних регіонів України збагатилися знаннями про сутність конфліктів, їх різновиди, причини виникнення та закономірності розвитку. Присутні також мали змогу навчитися розрізняти основні маркери міжособистісних конфліктів, апробувати різні психологічні техніки, що сприяють саморегуляції та оптимізації взаємодії під час конфліктних ситуацій, ознайомитися з методами розв’язання конфліктів. В результаті учасники заходу отримали необхідну теоретичну базу, підкріплену практичними рекомендаціями, що у майбутньому допомагатиме їм у грамотному управлінні конфліктами в умовах дуальної форми здобуття освіти.