Презентація магістерських ОП працівникам патрульної поліції

Отримати нові знання з психології та удосконалити уже існуючі професійні компетентності можна завдяки навчанню на магістерських програмах з психології. Викладачами кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Гринчук О.І. та Чуйко О.М. презентовано працівникам патрульної поліції магістерські програми «Організаційна психологія» та «Психологія», розкрито їх особливості, професійні права та сфери працевлаштування та можливості кар’єрного розвитку. Підкреслено актуальність знань з психології у роботі патрульного поліцейського. Факультет психології відкритий до співпраці із патрульною поліцією Івано-Франківської області !!!

На зображенні може бути: 4 людини, ноутбук, екран та текстНа зображенні може бути: 2 людини