У ПНУ досягнення проекту GeSt реалізуються під час проведення тренінгів для працівників різних галузей діяльності

Викладачі факультету психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводять тренінги з метою покращення рівня професійної підготовки працівників різних галузей діяльності. Так, проведено серію тренінгів для працівників установ виконання кримінальних покарань (жовтень 2020р), працівників патрульної поліції (квітень – травень 2021 року), а також вчителів  (впродовж року) та викладачів медичних навчальних закладів (квітень 2021). Проблематика тренінгів відповідає викликам, які стоять перед працівниками даних напрямів діяльності. На тренінгах, окрім розвитку безпосередніх професійних компетентностей та soft skills, до уваги брались і питання гендерних аспектів професійної діяльності. Зокрема, працівники патрульної поліції навчались технологіям спілкування із жертвами сімейного насилля (часто жінками) та дітьми – свідками насилля. Обговорювались труднощі та небезпеки діяльності жінок в установах виконання покарань. Вивчали техніки профілактики та подолання професійних стресів і професійного вигорання, серед яких – техніки балансу «сім’я – кар’єра», які є актуальними як для жінок, так і для чоловіків. Отримані знання та навички допомагатимуть учасникам ефективніше виконувати професійну діяльність, більш успішно будувати кар’єру, враховуючи гендерні аспекти.