Прикарпатський університет отримав доступ до провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier

Міністерство освіти і науки України надало Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника доступ до ScienceDirect eBooks, провідної колекції наукових електронних книг від Elsevier.

За передплатою Міністерства, що діє з 1-го січня до 31-го грудня 2021 року ScienceDirect дає змогу українським викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання із понад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів, від найпершої книги, опублікованої в 1896 році і до найновіших назв, у тому числі: 39 000 електронних книг; 200 основних довідників; 6 500 серійних та довідкових томів; 200  підручників; 330 000 тематичних сторінок; 500 журналів Золотого Відкритого доступу.

Портал ScienceDirect (link), розроблений спеціально для українських установ, пропонує навчальні відео, відповіді на поширені запитання та інші матеріали, які допоможуть дослідникам отримати знання, а також списки заголовків, рекламні матеріали та довідники по звітах з використання для підтримки потреб бібліотекарів.

Щоб допомогти максимально використати доступ до ScienceDirect запрошуємо викладачів, студентів та дослідників університету приєднатися до навчального вебінару, який познайомить:

• з командою співробітників Elsevier;
  • вмістом, який ви знайдете на ScienceDirect, включно з книгами, довідниками, підручниками, журналами Відкритого доступу, тощо;
  • сайтом для навчання та підтримки з ScienceDirect, який був розроблений спеціально для українських установ;
  • тренінгами та спеціальними заходами, що також були розроблені спеціально для українських установ

Вебінар відбудеться 17 лютого 11:00-12:00 год. (за київським часом)

Приєднатися до вебінару можна тут: