Студентське тьютерство у дії

Студенти ІV курсу спеціальності «Психологія» мали можливість взяти участь у дистанційній зустрічі зі студентами І курсу магістратури цієї ж спеціальності Наталею Мельник, Діаною Нестерик, Анастасією Молодецькою та спеціальності «Організаційна психологія» Інною Малеш. Зустріч була організована доцентом кафедри соціальної психології Вітюк Н.Р. Випускники бакалаврату мали змогу отримати інформацію про умови вступу на навчання за ОР «магістр» зі спеціальностей «Психологія» та «Організаційна психологія». Старшокурсники розповіли студентам бакалаврату про свою мотивацію вступу на магістратуру, поділилися з ними досвідом здачі вступних іспитів, проходження процедур оформлення документів і зарахування на навчання. Це була досить жвава, дружня і дуже тепла в емоційному плані взаємодія, в якій були особисті історії, плани, багато запитань і відповідей, жарти, настанови і рекомендації.