Майбутня професія – психолог

16 грудня в режимі онлайн відбулася профорієнтаційна зустріч доцента кафедри соціальної психології Вітюк Н.Р. і студентів ІV курсу спеціальності «Психологія» М.Сторчоус, Р.Винник, А.Никифорук зі студентами Коломийського медичного коледжу ім.І.Франка. Були підготовлені цікаві презентації та відеоматеріали. Вітюк Н.Р. ознайомила майбутніх медиків із професією психолога, основними видами і сферами його діяльності, умовами вступу випускників коледжу в Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника на спеціальність «Психологія» та можливостями працевлаштування випускників. Студенти університету розповіли про особливості навчання й студентського життя на факультеті, про студентське дозвілля, волонтерську діяльність, цікаві події й наукові заходи, що проводяться в університеті і на факультеті психології.