Захист виробничої практики студентами 4 курсу

Захист виробничої практики студентами 4 курсу спеціальності «Психологія» відбувся 23-24.11.2020 у форматі відео-конференції за участі студентів, керівників методистів (Гринчук О., Вітюк Н., Федоришин Г., Сметаняка В., Климишин О., Коропецької О., Хрущ О.) та факультетського керівника практики Литвин-Кіндратюк С.Д. Цьогоріч , студенти проходили виробничу практику на нових базах практики, а саме: Управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області, БО «Карітас Івано-Франківської УГКЦ», Громадська організація «Д.О.М. 48.24», ТОВ Інсіліко Софт, ТОВ Йоло корпорейшн, ТОВ Ютім, а також Ліцеях №23 й №15 та відділі виховної та психолого-педагогічної роботи ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». У відео-презентаціях практиканти поділись здобутим під час виробничої практики досвідом, набутими компетенціями, вміннями, практичними навичками та позитивними емоціями. У своїх доповідях особливо наголосили на результативності такого виду практики, де студенти отримують можливість вчитись та практикуватись безпосередньо у сфері конкретної діяльності. Керівники баз практики відмітили високий рівень підготовки студентів-психологів, їх толерантність, вміння вирішувати різного роду проблемні ситуації та вчасність виконання обов’язків, що є особливо цінним. Студенти- практиканти дуже задоволені пройденою виробничою практикою.