Підсумки роботи екзаменаційної комісії спеціальності 053 «Психологія»

15 червня 2020 р. успішно завершила роботу екзаменаційна комісія спеціальності 053 «Психологія» заочної форми навчання у складі голови комісії – доктора психологічних наук, професора Міщихи Л.П., кандидата психологічних наук, доцента Кулеші-Любінець М. М. кандидата психологічних наук, доцента Федоришин Г.М., секретаря комісії – Гузік А.В. Випускники склали два іспити, а саме комплексний екзамен з психології та екзамен з дисциплін вільного вибору студента. Цьогоріч атестація відбувалася через Cisco Webex Meetings в онлайн форматі і включала тест та усну компоненту. Така форма проведення атестації поставила неабиякі виклики перед усіма учасниками навчального процесу. Однак злагоджена, командна робота працівників дистанційної системи навчання та членів екзаменаційної комісії, розуміння та відповідальність студентів привели до успішного результату. Усі випускники успішно склали підсумкову атестацію на здобуття освітнього рівня «Бакалавр». Професор Міщиха Л.П. у підсумку відмітила сильні сторони випускників, їхню самоорганізованість, гнучкість та уміння долати виклики, які стануть вагомою опорою у досягненні наступних професійно орієнтованих цілей, зокрема здобуття освітньо-професійного рівня «Магістр» спеціальності 053 «Психологія».