Про спільне засідання кафедр соціальної психології та психології розвитку і загальної та клінічної психології

18.06.2020 відбулося спільне засідання кафедри соціальної психології та психології розвитку і кафедри загальної та клінічної психології, де було обговорено результати акредитації ОП «Психологія» освітньої кваліфікації «бакалавр» та її оновлення,  а також проєкти оновлень ОП «Психологія», «Організаційна психологія», «Клінічна та реабілітаційна психологія» освітньої кваліфікації «магістр». Особливу увагу звернено на шляхи удосконалення освітніх програм, зокрема актуалізацію академічної мобільності студентів, міжнародні стажування викладачів, розширення спектру застосування методів навчання з урахуванням студентоцентрованого підходу та ін.

Інше важливе питання, розглянуте на спільному засіданні – обговорення пропозицій та зауважень до проєкту професійного стандарту “Практичний психолог”.