Формування навиків написання та аналізу резюме і проходження співбесіди майбутніх психологів

24.02.20 у межах навчальних дисциплін “Психологічний відбір та оцінка персоналу” для студентів 4-го курсу та “Психологія коучингу” для магістрів 1-го року навчання спеціальності “Психологія” було запрошено на пару HR IT-компанії Insilico Soft Анастасію Барабашову. На зустрічі Анастасія  ознайомила студентів із особливостями написання резюме для пошукувачів роботи та надала рекомендації щодо проходження співбесіди. Також було розглянуто специфіку аналізу резюме та проведення співбесіди рекрутером, HR чи організаційним психологом при підборі персоналу. Студентів цікавило можливості працевлаштування молодих працівників без досвіду роботи.