Зустріч студентів, аспірантів спеціальності «Психологія» із стейкхолдером Олександрою Федорук

13.02.20 у межах навчальної дисципліни «Психологія управління» відбулась зустріч студентів, аспірантів спеціальності «Психологія» із стейкхолдером Олександрою Федорук, CEO у YOLO Study Online, СЕО у Insilico Soft, співзасновником IF IT Cluster та IT Cluster Academy, а також HR  Insilico Soft Анастасією Барабашовою, нашою випускницею. На занятті п. Олександрою представлено здобувачам типи менеджменту, їх переваги та функції. Розкрито проблеми незбалансованих  типів менеджменту та типів керівників в управлінській структурі організації. Проаналізовано специфіку менеджменту на різних етапах розвитку компанії. Особливу увагу звернено на роль психолога в організації, зокрема у процесах управління людськими ресурсами. Слухачів також цікавили питання мотивації та професійного відбору персоналу.