Практичне заняття у студії студентського радіо «Stefanyk FM»

Практичне заняття для студентів ІV курсу спеціальності “Психологія” з навчальної дисципліни «Медіапсихологія» було проведено у студії студентського радіо «Stefanyk FM». Відбулася зустріч із Заслуженим журналістом України, кандидатом політичних наук, доцентом кафедри журналістики, засновником студентського радіо Бойчуком Ігорем Васильовичем. Йшлося про відбір інформації для повідомлень у ЗМІ, характерні події, які висвітлюються у новинних блоках, дотримання Кодексу етики журналіста, інформаційно-психологічні операції тощо.
Особливий інтерес у майбутніх психологів викликали питання маніпуляції інформацією у ЗМІ, інформаційно-психологічної безпеки суспільства та особистої безпеки журналістів. Студенти також із великим зацікавленням ознайомилися з історією заснування та особливостями функціонування студентського радіо.
Дякуємо за співпрацю, Ігорю Васильовичу! Слухаємо радіо «Stefanyk FM».