Засідання студентського наукового гуртка

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка (наук.керівник – доц.Вітюк Н.Р.). На ньому обговорювалися наукові здобутки студентів ІV курсу спеціальності «Психологія», які беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Теми повідомлень були актуальними й цікавими для учасників засідання. Інна Малеш виступила із повідомленням на тему «Вплив соціально-психологічних чинників на вибір способів вирішення конфліктів у студентській групі», Анна Гордій – «Особливості суб‘єктивного переживання щастя студентською молоддю», Степан Стефурак – «Когнітивні фільтри у процесі навчання». Учасники гуртка були досить жвавими в обговоренні результатів дослідження, представлених виступаючими. В рамках роботи наукового гуртка реалізовується практика студентського т’юторства. Студенти-старшокурсники поділилися особистим досвідом зі студентами молодших курсів щодо участі в наукових заходах та написання наукових робіт.