Упровадження практики тьюторства студентами філософського факультету спеціальності 053 “Психологія”

Упродовж осіннього семестру магістри  другого курсу ОП “Організаційна психологія” продовжили й закріпили чудову традицію співпраці із студентами бакалаврату у формі тренінгів, ділових ігор, диспутів, інтерактивних семінарів. Тематика була різною: допомога в адаптації до навчального процесу й розвиток навичок співпрацювати у команді, визначення власних сильних сторін та планування майбутньої кар’єри (для першокурсників), розвиток лідерських, комунікативних навичок і впевненості у собі (для студентів 3 курсу), технології тайм-менеджменту і побудови партнерських стосунків (для студентів 2 курсу). Тож усі учасники інтерактивних занять отримали цінний професійний досвід, який допоміг удосконалити уміння розробки та проведення тренінгів, ділових ігор, дискусій і семінарів, у практиці побачити процес групової динаміки, можливості й перспективи групових форм роботи психолога в організації. Щиро дякуємо усім студентам за ініціативу, енергійність, високий інтерес до здобуття компетентностей психолога і бажання навчатися.