Зустріч студентів спеціальності «Психологія» з HR – менеджером компанії Insilico Soft Анастасією Барабашовою

22 листопада 2019 р. в рамках навчальної практики відбулася зустріч студентів ІІ і IV курсів спеціальності «Психологія» з випускницею філософського факультету HR – менеджером компанії Insilico Soft Анастасією Барабашовою. Вона розповіла про функції HR-менеджера та рекрутера в сучасних організаціях, про види й можливості аутсорсингу у сфері роботи з персоналом. Студенти дізналися також про особисті якості й професійні компетентності, необхідні для роботи HR-менеджера та рекрутера. Обговорювались питання формування компетентностей майбутніх психологів під час навчання у ВНЗ, затребуваність на сучасному ринку праці гуманітарних знань і соціальних навичок. Майбутні психологи задавали чимало запитань щодо труднощів у роботі фахівців по роботі з персоналом, про можливості професійного розвитку, кар’єрного росту й соціального забезпечення працівників. Студенти також зацікавилися можливістю навчання на магістерській програмі «Організаційна психологія» у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. На їхні питання з цього приводу відповіла завідувач кафедри соціальної психології та психології розвитку професор Заграй Л.Д. Загалом, зустріч була інформативною та корисною.