Квест-знайомство першокурсників з викладацьким складом

Психологія – це завжди цікаво!!!  Третій день навчання для студентів- психологів першокурсників точно запам’ятається нам усім! Студенти та викладачі кафедри соціальної психології та психології розвитку влаштували знайомство у ігровий спосіб. Квест “Стань своїм” дозволив студентам першого курсу налагодити комунікацію з старшокурсниками, дізнатися про професійні вподобання викладачів кафедри, про їх найяскравіші спогади з часів їх особистого знайомства з психологією. Також гра дозволила дізнатися про різноманітні тренінги, гуртки, семінари й психологічний кіноклуб, що вже активно впроваджуються викладачами та отримали запрошення долучатися. На завершення, одноголосно вирішено, таку ігрову форму студентсько-викладацької взаємодії слід повторити! Сподобалось усім!!!