Зустріч магістрів з практикуючим психологом, ведучою та ко-терапевтом психотерапевтичної групи Ольгою Кукло

Під час проведення практичного заняття з дисципліни “Групова психотерапія” (23 травня) відбулась зустріч студентів-магістрів спеціальності “Психологія” з практикуючим психологом, ведучою та ко-терапевтом психотерапевтичної групи Ольгою Кукло. На зустрічі Ольга поділилась із студентами досвідом організації, створення та проведення психотерапевтичної групи. Психолог презентувала деякі техніки роботи у психотерапевтичній групі, розповіла про потенційні труднощі, які виникають у груповій психотерапії. Особливий інтерес у студентів викликали питання вимог до особистості групового психотерапевта, до його професійної підготовки. В результаті зустрічі студентам вдалось збагатити свої знання з групової психотерапії, співвіднести теоретичні знання із реаліями практики та певною мірою чіткіше усвідомити свої подальші професійні цілі.
Дякуємо за співпрацю Ользі Кукло!