Зустріч з HR-менеджером IT- компанії ELEKS

Студенти магістерської програми “Організаційна психологія” в межах дисципліни “Психологічний відбір і оцінка персоналу” зустрілись із HR-менеджером ІТ-компанії Eleks Христиною Остапів. Під час зустрічі Христина поділилась із студентами досвідом оцінки персоналу в ІТ-сфері. Зокрема, звернула увагу на виділення критеріїв, методів та процедури оцінки персоналу. Зустріч була цікавою, виникла жвава дискусія про особливості роботи HR-менеджера, вимоги до його компетенцій та особистісних якостей, можливостей професійного розвитку організаційних психологів та важливості психологічних знань у роботі HR.
Дякуємо Наталі Мухітдіновій та Христині Остапів за плідну співпрацю й готовність ділитись професійним досвідом!