Ознайомлення магістрів із особливостями діяльності рекрутингових агенцій

Зустріч студентів магістерськоі програми «Організаційна психологія» 1 року навчання із засновником та керівником кадрово-рекрутингового агенства « Контакт-ІФ» Мотульською Наталією Володимирівною. Зустріч організовано в межах навчальноі дисципліни «Психологічний відбір і оцінка персоналу». Під час зустрічі Наталя Володимирівна поділилась досвідом створення та керівництва рекрутинговим бізнесом, розкрила переваги та труднощі управління рекрутинговим агенством, специфікою процесу рекрутингу. В процесі діалогу із студентами висвітлено основні завдання та функціі рекрутингу, а також вимоги до компетентностей та професійно важливих якостей і рис рекрутера.

Студенти-магістранти 1 року навчання магістерськоі програми «Організаційна психологія» в межах вивчення навчальної дисципліни «Психологічний відбір і оцінка персоналу» відвідали рекрутингову агенцію «А-Простір». Під час зустрічі студенти ознайомились із специфікою діяльності рекрутерів у сучасних умовах, сформували компетентності пошуку претендентів на посаду. Особливо цікавим аспектом зустрічі було формулювання мотиваційних запитань під час проведення співбесіди з кандидатом при підборі персоналу. Зустріч залишила приємні враження та цінний професійний досвід.